IT administrátor

Kategorie: IT partička
Místo výkonu: Praha

Společnost Albatros Media a.s. provozuje řadu moderních a výkonných ICT systémů. Rozvoj, správa a údržba jejich infrastruktury jsou zásadní pro efektivní fungování firmy. V současné době obnovujeme a posilujeme klíčové části infrastruktury a současně intenzivně pracujeme na vývoji nových řešení.

Hledáme kolegu do týmu správy infrastruktury, který nám pomůže s řešením požadavků uživatelů a s dalším rozvojem infrastruktury. Klademe důraz na samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce a ochota učit se. Pracovní hodiny se neřídí přesně od 8:00 do 16:30 ale podle potřeby, dokud není problém vyřešen. Zároveň se bere ohled na osobní život a vyváženost práce vs. volný čas.

Tým správy infrastruktury má odpovědnost za údržbu veškerého IT vybavení a služeb s tím spojených. Tým se podílí na výstavbě robustní platformy, spolupracuje s dodavateli a externími experty. Provádí dohled a monitoruje služby, zajišťuje technické úpravy a konfigurace systémů. Poskytuje podporu koncovým uživatelům a spolupracujícím organizacím. Pečuje o systémy v rámci korporátního uspořádání společnosti.

Kromě standardních firemních benefitů nabízíme možnosti rozvoje a seberealizace i v dalších oblastech informačních technologií. V oblastech e-commerce, mobilních aplikací, pokročilých nástrojů datových zpracování atd. Jsme kolektiv IT profesionálů se zaujetím pro nové technologie a výzvy, ve stabilním a přátelském prostředí.

Nabízíme:

  • Osobní seberealizace
  • Zázemí stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Příjemné prostředí blízko centra Prahy
  • Otevřený přístup k prohlubování a rozvoji znalostí
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Smysluplná práce ve společnosti s posláním
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • SW a HW konfigurace pracovních stanic
  • Diagnostika vzniklých incidentů, jejich eskalace a spolupráce na řešení
  • Řešení požadavků uživatelů
  • Spolupráce na dalším rozvoji IT
  • Správa a řešení problémů s terminály (Windows a Android)
  • Vedení dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ,
  • Přehled v oblasti IT
  • Dobrá znalost Windows 10, MS Office
  • Orientace v počítačových sítí
  • Znalost MS Windows server a spojených služeb (např. AD, Hyper-V)
  • Základní znalost o365
  • Ochota učit se novým věcem
  • Samostatnost, silný smysl pro povinnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • znalost anglického jazyka na úrovni porozumění manuálům
  • přátelské vystupování a jednání
  • řidičský průkaz sk.B
  • Výhodou, nikoliv podmínkou je znalost Sharepoint online, Linux (Debian-based), CISCO IOS, Unifi management.

Povolené typy souborů: .pdf, .doc, .docx