Senior marketing manager

Kategorie: Marketing
Místo výkonu: Praha

Albatros Media je největší knižní dům na českém trhu. V našich 18 nakladatelstvích produkujeme více než 2.000 nových knih ročně.
Do marketingového týmu hledáme kandidáta/kandidátku na vedoucí pozici úseku brand managerů. Se svým týmem, ve spolupráci s marketingovými specialisty, budeš zodpovědný/á za naplňování stanovených cílů jednotlivých produktových kampaní našich 18 nakladatelství a budeš se podílet na definici marketingové strategie celé společnosti a její realizaci.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za výsledky produktových kampaní a efektivitu i optimalizaci vynaložených investic do nich
  • Vedení týmu brand managerů
  • Součinnost na firemních či marketingových projektech
  • Spoluvytváření marketingové strategie společnosti
  • Vyhodnocování výsledků práce a stanovených cílů
  • Zodpovědnost za koncepční a obsahovou přípravu kampaní
  • Zodpovědnost za sestavování a dodržování marketingového budgetů
  • Zodpovědnost za vizuální podobu marketingových výstupů a obálek knih
  • Zodpovědnost za dodržování a vývoj corporate indentity
  • Marketingové průzkumy B2B i B2C
  • Monitoring marketingových aktivit konkurence i zahraničních nakladatelů
  • Nastavování dílčích pracovních procesů
  • Koordinace spolupráce s marketingovými specialisty (content, social media, PR, eventy, copy) i dalšími úseky společnosti, zejména obchodem a redakcemi

Jakého kandidáta hledáme:
  • Min. 2 roky praxe v marketingu na vedoucí pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Analytické myšlení
  • Proaktivní přístup
  • Data, čísla a excelovská tabulka tě baví
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Vysoká míra odolnosti vůči stresu
  • Znalost produktového designu a vysoká míra kreativity
  • VŠ vzdělání výhodou
  • Perfektní znalost pravidel českého pravopisu
  • Orientace na knižním trhu výhodou
  • Vášeň pro knihy

Co nabízíme:
  • Smysluplnou práci, díky které se budete podílet na rozvoji celé společnosti
  • Zázemí stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Práci v atraktivním oboru, který spojuje literaturu a moderní technologie
  • Dynamické, neformální a přátelské prostředí v moderních prostorách Mayhouse
  • Otevřená komunikace k sobě navzájem i ze strany vedení
  • Spousta lákavých benefitů (možnost čerpání home office, sick days, flexibilní pracovní doba s pevnou složkou, online program péče o duševní zdraví, Sodexo karta 100,- denně, Multisport karta, kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, 50% sleva na knihy z naší produkce a mnoho dalších výhod)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx