Jak pracujeme v REDAKCÍCH

Určujeme směr celého nakladatelství. Do světa nepouštíme kdejakou knihu. Knihy pečlivě vybíráme a věnujeme maximální pozornost detailům. V České a Slovenské republice není mnoho nakladatelství, která by poskytovala tak skvělé zázemí pro práci. Všichni tu žijeme prací. Žijeme knihou.

Poznejte nás ze všech STRÁNEK

Pavla Hanáčková

S týmem z B4U Publishing vymýšlíme autorské knížky pro děti, které vycházejí nejen v Česku, ale i v zahraničí. Odmala jsem se ráda kreativně vyjadřovala – což teď vlastně částečně tvoří náplň mojí práce. Vážím si toho, že se můžu podílet na vytváření edukativních dětských knížek, které jsou něčím originální a pomáhají děti rozvíjet.

Erik Fazekaš

Ako redaktor sa tu cítim oveľa slobodnejšie ako v mojej bývalej robote, kde mi vedenie zasahovalo do rozbehnutých projektov. Keď mi titul schvália kolegovia z obchodného oddelenia, „kapitánom“ som už ja. Prácu z domu využívam veľmi rád, je tam pokoj na čítanie korektúr.

Erik Fazekaš

Ako redaktor sa tu cítim oveľa slobodnejšie ako v mojej bývalej robote, kde mi vedenie zasahovalo do rozbehnutých projektov. Keď mi titul schvália kolegovia z obchodného oddelenia, „kapitánom“ som už ja. Prácu z domu využívam veľmi rád, je tam pokoj na čítanie korekt

Jitka Suchá

V nakladatelství jsem už 25 let. Těžko bych tu vydržela tak dlouho, kdyby tady nebyli úžasní lidé. Pracujete s chytrými, milými a slušnými lidmi. Kolegové, autoři, překladatelé a vůbec všichni okolo jsou vzdělaní a kulturní lidé. Je to úplně jiný svět, než když potom vyjdete na ulici.

Co se mi tu líbí

Lukáš Cohorna

Albatros Media je zavedená značka, kterou zná téměř každý. Od počátku spolupráce jsem cítil, že je zde skvělá atmosféra. K lidem se tu přistupuje s respektem, problémy se nezadupávají do země, ale hledá se vždy věcné řešení. To mě nadchlo a nadšení se mě pořád drží. Mám prostor pro vlastní nápady. Nikdo mi nesvazuje ruce, takže se mohu věnovat jakýmkoliv knižním tématům z různých oblastí.

Proč pracuji v redakci v AM

Děláme práci s posláním

Vzděláváme a bavíme společnost.

Uplatníme vášeň pro knihu

Kniha je krásný a smysluplný produkt.

Měníme sny ve skutečnost

Tvoříme knihy od začátku do konce.

Vydáváme PRÉMIOVÉ KNIHY

    Pronikáme do segmentu luxusních investičních knih. Pro milovníky umění připravujeme pod hlavičkou nakladatelství Valer několik speciálních edic.

    • Kronika první republiky – spojení originální kolekce pamětních medailí spolu s výjimečnou knihou mapující historii první republiky (více informací)
    • Slovanská epopej – nadčasový příběh životního díla Alfonze Muchy, unikátní reprodukce pláten (více informací)