Do naší vitríny putuje další ocenění. Pod hlavičkou projektu Český Goodwill byly v říjnu předány firmové oscary. Nesmírně nás těší, že cenu za první místo v kategorii Partner převzal náš generální ředitel, Václav Kadlec.

O projektu Český Goodwill

Již od roku 2013 vyhlašuje česká poradenská firma HPCG firmové oscary. Cílem projektu je upozornit širokou veřejnost na to, že podnikatelé jsou nositeli důležitých etických hodnot a morálních kvalit, a ne jak si mnozí myslí, jen podvodníci či parazité. Podnikatelé mezi námi posouvají společnost kupředu díky svým inovacím a odlišnému pohledu a přístupu k řešení problémů.

Ocenění Český Goodwill vzniklo v období, kdy v ČR vrcholila ekonomická a morální krize. Od té doby oceňuje firma HPCG za účasti certifikační autority TÜV SÜD Czech, která dohlíží nad transparentním průběhem projektu, české firmy, kterých si lidé váží. Prestiž firmových oscarů rok od roku stoupá, což lze vidět na účasti odborné i široké veřejnosti, z jejichž hlasů se rekrutují všichni nominovaní.

Zajímá vás více informací o ocenění Český Goodwill? Mrkněte přímo na stránky projektu.

Vyhlášení

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků 9. ročníku proběhl 21. 10. 2021 v Planetáriu Praha. Firmoví oscaři byly rozdáni v kategoriích Tradice, Inovace, Partner, Made in Czechoslovakia a Osobnost. Jak probíhal slavnostní večer a kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích si můžete prohlédnout v této tiskové zprávě.

Cílem kategorie Partner, ve které převzal ocenění náš generální ředitel, je vyzdvihnout podnikatele a společnosti, které se chovají odpovědně a transparentně ke svým stakeholderům, zejména pak zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům, stejně jako investorům či akcionářům a jsou jim spolehlivým a váženým partnerem.

Fotogalerie z předávání

Se souhlasem pořadatele akce zveřejňujeme pár fotek z předávání. Všechny fotky jsou z dílny ©Herminapress.