S vydáváním knih je spjatý celý můj profesní život. Už při studiu jsem psal knížky o počítačích, pak pracoval jako redaktor, šéfredaktor, a na dalších pozicích v Computer Pressu, a nyní mám čest už osmým rokem řídit celou skupinu Albatros Media. 

Tým AM je plný fantastických příběhů lidí, kteří získali vysoké a prestižní pozice zvnitřku, postupným zdokonalováním sebe sama, a využíváním příležitostí, které růst skupiny nabízí.

Snažíme se z Albatros Media vytvořit místo, které umožní lidem nekonečnou seberealizaci. Skupina dynamicky roste a nejšikovnější lidé rostou spolu s ní. Tým AM je plný fantastických příběhů lidí, kteří získali vysoké a prestižní pozice zvnitřku, postupným zdokonalováním sebe sama, a využíváním příležitostí, které růst skupiny nabízí.

Albatros Media přitom spojuje oba póly: tradiční svět nejkrásnějšího a nejhodnotnějšího média, jaké bylo kdy vynalezeno – papírové knihy, i svět inovací, nových technologií a moderních digitálních produktů a služeb. Ať už máte rádi papírovou knihu nebo naopak mobilní aplikace a inovativní formáty, AM vám umožní vaši vášeň prožívat každým dnem, každou hodinou, každou minutou: v AM si snadno spojíte své zaměstnání se svým největším koníčkem.

A přesně to platí i pro mě osobně. Řídit takhle skvělou firmu, sledovat dlouhodobě její úspěchy, pozorovat nádherné knihy, které vytváří, a vidět profesní růst úžasných lidí není pro mě zdaleka jen zaměstnáním: jde o nedílnou součást mého života, a nikdy nebudu dost vděčný, že tuto možnost mám.